ALLA'HIN RESULU HZ EBUBEKIRI MEDHEDIYOR

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

ALLA'HIN RESULU HZ EBUBEKIRI MEDHEDIYOR

Mesaj  hureyre Bir Perş. Ekim 30, 2008 6:05 pm

"HZ EBUBEKIR BENDENDIR.BENDE ONDANIM .EBU BEKIR DUNYA VE AHIRET KARDESIMDIR" "BIR PEYGAMBER OLMAK MUSTESNA.HZ EBU BEKIR BU UMMETIN EN FAZILETLISIDIR." "HZ.EBUBEKIR GOKTE GUZELDIR.YERYUZUNDEDE GUZELDIR." "HZ EBUBEKIR SAHABEMDIR VE MAĞARA ARKADASIMDIR.BUNU BILINIZ.EĞER BEN DOST EDINEYDIM HZ EBUBEKIRI DOST EDINIRDIM.BU MESCIDDEKI BUTUN KAPILARI KAPAYINIZ.HZ EBU BEKIRIN KAPISINI DEYIL." ". "SEN (EY EBU BEKIR).CENNETEKİ HAVUZDA BERABERIMDESİN VE BENİM MAĞARA ARKAADSIMSIN." "BANA INSANLARIN EN SEVGİLİSİ HZ.AİŞE'DİR.ERKEKLERDENDE BABASIDIR." "EY EBA BEKİR!SEN ALLAHIN CEHENNEMDEN AZADLISISIN!" "EY EBA BEKIR! CENAB_I HAK SANA EN BUYUK RIDVANI VERMISTIR."HZ EBUBEKIR SORDU_EN BUYUK RIDVAN NEDIR.EY ALLA'HIN RESULU?ALLAHIN SEVGILISI SOYLE BUYURDU._CENAB_I ALLAH MAHLUKAT ICIN UMUMI OLARAK TECELLİ EDER.HALBUKI SENIN İÇİN HUSUSİ OLARAK TECELLİ EDER."" ""EBU BEKIRDEN BASKA BUTUN INSANLAR HESABA CEKILECEKTIR" "RUHU_L KUDUS CIBRIL. GERCEKTEN BANA HABER VERDİ ""HZ MUHAMEMD SAV SONRA UMMETTIN EN HAYIRLISI EBU BEKIRDIR.

hureyre

Kullanıcı profilini gör

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön